Wczytuję dane...

Wyposażasz kuchnię w podstawowe naczynia? Przyda Ci się komplet garnków Gerlach do kuchenek z indukcją i innych! To marka, która wiedzie w Polsce prym w zakresie bogatej oferty praktycznego i wysokiej jakości naczyń oraz akcesoriów do przyrządzania potraw. Wszystkie produkty, jakie znajdziesz w tej zakładce, są solidnie wykonane i z pewnością będą trwałym zakupem.

W naszej asortymencie znajdziesz wyposażone w wielowarstwowe dno garnki Gerlach na indukcję, jak i pasujące do kuchenki elektrycznej, gazowej i ceramicznej. Zestawy, które są tu dostępne, różnią się ilością elementów. Dlatego będziesz mógł wybrać taki, który najbardziej Ci odpowiada. Jeśli nie chcesz kompletu, zamów pojedyncze sztuki. Każdy garnek wyprodukowany został ze stali nierdzewnej, dzięki czemu jest odporny na wysokie temperatury, zarysowania i nadaje się do mycia w zmywarce.

Wszystkie produkty tej marki są tak zrobione, abyś odczuwał komfort podczas gotowania lub smażenia potraw, a zarazem mógł bezpiecznie wykonywać te czynności i czerpać z tego tytułu przyjemność. Zapraszamy na zakupy!