Wczytuję dane...
Model: 4006
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 5901035502000
Producent: Gerlach

Sekatory kowadełkowe służą do przycinania suchych, zdrewniałych roślin,
które posiadają grube gałęzie oraz konary, doskonale sprawdzą się podczas cięcia drzew i krzewów owocowych, iglastych i liściastych.

Sekatory wyposażone zostały w ostrze kowadełkowe, które składa się z ostrza tnącego oraz stalnicy, czyli metalowego elementu, do którego dociskamy ostrze i które ma za zadanie pochłaniać wytworzoną siłę, gwarantując wygodniejsze i mniej męczące cięcie.

Sekatory Gerlach wykonane zostały ze stali nierdzewnej CrMoV, która jest niezwykle wytrzymałym oraz łatwym w utrzymaniu czystości materiałem. Dodatkowo zapewnia wyjątkową ostrość przez wiele lat użytkowania.

Ostrze posiada dodatkową warstwę z powłoką PTFE, minimalizującą tarcie podczas cięcia. Sekatory zostały również wyposażone w mechanizm Steel Gear pozwalający na cięcie grubych gałęzi, zwiększając siłę cięcia i ograniczając wysiłek podczas pracy.

W zmniejszeniu wysiłku pomaga również rękojeść sekatora wykonana z aluminium, dzięki czemu narzędzie jest lekkie. Uchwyt typu Soft Touch gwarantuje bezpieczeństwo oraz lepszą przyczepność rękojeści.

Długość: 740 mm
Maksymalna średnica cięcia: 35mm
Szerokość: 245 mm
Waga: 1258 g